AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Czterech nastolatków w tico rozbiło się o przydrożne drzewo

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadu drogowego, do którego doszło w piątkowy wieczór w miejscowości Budziszewo. Z samochodu, którym podróżowało czterech nastolatków nic nie zostało. Młodzi ludzie na szczęście odnieśli niewielkie obrażenia.
W miniony piątek (14.12.) około godz. 20.00 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Budziszewo. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia zastali rozbite o drzewo daewoo tico i załogę pogotowia udzielającą pomocy poszkodowanym. Poza pojazdem znajdowało się dwóch nastolatków (15 i 17 l.) którzy podróżowali samochodem, dwóch 18-latków nie mogło samodzielnie opuścić pojazdu. Po wydobyciu z pojazdu kierowcy i pasażera, młodzi chłopacy zostali przetransportowani do szpitali w Grudziądzu i Brodnicy. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący daewoo tico nie dostosował prędkości do warunków drogowych, podczas omijania stojącego przy prawej krawędzi jezdni innego pojazdu, stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie tico, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci z Brodnicy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 17.12.2018, 09:12 , Komentarzy: 5, wyświetleń: 2738

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ja pierdziele ,jechało czterech warchlaków nie dożywionych , gdyby to byli chłopy z jajami tak po 100 kg ,to by sami w rękach wynieśli to za przeproszeniem gówno wyrzucili do rowu i spokojnie poszli na browara, nie zawracając policji dupy. ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wszystkim użytkownikom dróg , na kołach czy na nogach.
Dodany 21.12.2018, 17:00 przez Jurek
wycinać z Tico? ;) ręce wystarczą
Dodany 21.12.2018, 07:19 przez meh
Fajnie, że się rozbili, co? Macie się czego czepiać. Do roboty się weźcie nieroby!
Dodany 18.12.2018, 13:09 przez Adam
TAK BRODNICCY POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ A KTO WYJAŚNI BYKA NA WSTĘPIE ARTYKUŁU "Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadu drogowego" brawa dla ...kto tam pracuje szok !
Dodany 18.12.2018, 09:43 przez .....
To policjanci czy ratownicy medyczni maja na wypozazeniu hydraulike i wycinali ich z samochodu ?
Dodany 17.12.2018, 17:36 przez OSP