MOJA

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Sylwestrowy Pokaz Laserowy

Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz zaprasza na Sylwestrowy Pokaz Laserowy. Mając na uwadze liczne apele o dobro zwierząt i dbanie o ekologie nowy rok powitamy przy dźwiękach muzyki zsynchronizowanej z profesjonalną projekcją laserową. Pokaz rozpocznie się tuż przed północą w miejscu sceny letniej na ulicy Zamkowej w Brodnicy.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 28.12.2018, 10:03 , Komentarzy: 10, wyświetleń: 1655

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Sylwester ,lasery , niby radość ,ale tak naprawdę nie dla wszystkich ,to prawda ,kto ma kasy furę to się cieszy że go stać , lecz nie tych co ma rodzinę utrzymać za 1600zł ,jeszcze gorzej będzie jeśli w brodnickim szpitalu nie będzie miał kto leczyć , już w ostatnim tygodniu odeszło do Rypina dwóch wspaniałych lekarzy, czyżby dyrektor miał zarządzać tylko służbowym telefonem , słuchawką od telefonu nie da się leczyć pacjentów ,panie starosto , wie pan dobrze jako weterynarz ,szkoda każdego zwierzęcia jak umiera ,a co dopiero jeśli umiera najbliższa osoba w rodzinie ,gdzie pana sumienie .
Dodany 30.12.2018, 11:06 przez pacjent
@Cyklista Ja mam akurat takie ,że chce sobie jeden dzień w roku postrzelać. Jedni mają pieski bo lubią , pieski srają gdzie popadnie lub hałasują zamknięte na pół dnia w mieszkaniach. Jestem za calkowitym zakazem posiadania zwierząt w blokach! Co ty na to? Jak mawia stare góralskie powiedzenie: jedni lubią góry a inni jak im nogi śmierdzą. Więc nie zabraniaj mi mojego prawa do wyrażania radości na mój sposób bo za chwilę ktoś może zakazać twojego.
Dodany 29.12.2018, 22:38 przez sprawiedliwy
Do sprawiedliwy. Jeśli zakaz odpalania fajerwerków tak strasznie naruszył twoje swobody obywatelskie, to wyrazy współczucia. Wierz mi. Jest sporo innych form wyrażania radości.
Dodany 29.12.2018, 21:42 przez Cyklista
Cyklista , jesli tobie nie przeszkadza odbieranie swobód obywatelskich pod każdym nawet najgłupszym , bądź marginalnym problemem to twoja sprawa. Mnie irytuje ze mniejszosc ogranicza prawo wiekszości. Radni mają pomysł na całkowity zakaz używania fajerwerków. Dla mnie to idiotyzm ,by zakazac nawet w ten jeden dzień , w którym ,w taki a nie inny sposób okazuje się radośc z nadchodzacego Nowego Roku.
Dodany 29.12.2018, 21:00 przez sprawiedliwy
Do sprawiwdliwy. Przyłożyłeś lewakom i co? Ulżyło ci? Bo chyba o to tylko ci chodziło, żeby przyłożyć, bo merytorycznie rzecz ujmując twoja wypowiedź to ni do kupy, ni do czterech liter.
Dodany 29.12.2018, 20:25 przez Cyklista
A może po prostu zostawmy psy i koty,niech się bawią po swojemu i wyjedźmy? Polecam Amsterdam, psy i koty gadają w innym języku i można się bawić.
Dodany 29.12.2018, 19:40 przez Poliglut
Oczywiście że głosna muzyka ich nie obudzi? Na wieży zamkowej , okolicznym parku i na rzece jest mnóstwo ptactwa które przerażone tłumem ludzi , muzyką i światłem może zestresować sie tak samo jak i podczas samych fajerwerków. Oczywiście wybiórcza tolerancja wszeliej maści lewackich eko-oszolomów zawsze likwiduje jeden problem mnożąc inne.
Dodany 29.12.2018, 18:47 przez sprawiedliwy
W nocy ptaki nie latają:(
Dodany 28.12.2018, 18:22 przez ornit.
lasery to nie to samo :((((
Dodany 28.12.2018, 17:43 przez nie
Nie ma fajerwerków to nie idę ;d poza tym kto ochroni zwierzęta , ptactwo przed oślepieniem laserami?
Dodany 28.12.2018, 11:24 przez anty