AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijana wjechała do przydrożnego rowu. Zareagowali świadkowie

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 54-letniej kobiecie, która kierując samochodem wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta była pijana. Miała ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Świadkowie zdarzenia zabrali jej kluczyki i wezwali na miejsce patrol policjantów.
W miniona sobotę (29.12.) około godz. 13.30 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pijanej kobiecie, która samochodem wjechała do rowu w miejscowości Jajkowo. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia zastali zgłaszających, którzy widzieli całe zdarzenie. Jak się okazało 54-letnia kierująca mazdą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Widzący to świadkowie pobiegli do samochodu i czując od kobiety alkohol, wyciągnęli kluczyki ze stacyjki jej auta, po czym powiadomili brodnickiego dyżurnego. 54-letnia kierująca mazda miała ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana przez policjantów i przetransportowana do brodnickiej komendy. Funkcjonariusze zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości mieszkanka powiatu nowomiejskiego odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 31.12.2018, 10:56 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 1334

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Niedoszła morderczyni. Autko, czyli potencjalne narzędzie zbrodni do kasacji na jej koszt. Do końca życia pamiętałaby, że po pijaku jeździć się nie opłaca. No i nasze zatłoczone drogi by się przerzedziły. Rozwiązanie proste i skuteczne no, ale mamy d... zamiast posłów.
Dodany 03.01.2019, 12:47 przez Wacław S.
Pewnie Chciała jechać przez Pokrzydowo omijając główną trasę ale ten nieszczęsny nieczynny przejazd PKP no iii rów 😃
Dodany 31.12.2018, 23:35 przez Www
Ta kobieta wypiła tylko tą droższą wodę,i zjadła drożdżówkę ,w wyniku wysoko kalorycznego jedzenia ,popijając wodą nastąpiła reakcja fermentacyjna ,co prawda miało to nastąpić w Sylwestra , no ale reakcja przyspieszyła tempo i nie w porę, dla tego trochę od niej zionęło .W przyszłym roku już będzie dobrze , czego jej życzę .
Dodany 31.12.2018, 14:48 przez Sylwek
Nieźle delikwentka pochlała...
Dodany 31.12.2018, 12:48 przez Fazi