MOJA

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Poszukiwania 20-letniego brodniczanina

Brodniccy policjanci poszukują 20-letniego Adriana Dudek, mieszkańca Brodnicy, który 22 grudnia wyszedł z miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Do policjantów oprócz brodnickich strażaków przyłączyli się również żołnierze z brodnickiej jednostki oraz rodzina i znajomi młodego mężczyzny.

Od 24 grudnia 2018 r. brodniccy policjanci poszukują 20-letniego mężczyzny Adriana Dudek, zamieszkałego w Brodnicy przy ul. 700-lecia. Młody mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 22/23 grudnia przez grupę znajomych przy ul. Bocznej w Brodnicy, gdzie odłączył się od nich i oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzili dworce, szpitale, miejsca gdzie mógł udać się 20-latek. Do poszukiwań przyłączyli się strażacy z łodzią, którzy sprawdzają brzegi rzeki Drwęca, a także żołnierze z miejscowej jednostki wojskowej, którzy wraz z policjantami sprawdzają miejsca newralgiczne w okolicach Drwęcy. Do działań poszukiwawczych wykorzystane są również psy tropiące.

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemne, proste, zarost na twarzy – broda średniej długości, nos prosty szerokie nozdrza, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: na prawym boku posiada znamię w postaci ciemnej plamy o wielkości około 20 cm,

Ubrany był: kurtka moro w jasnych kolorach, bez kaptura, czarna bluza z kapturem, czarne spodnie dresowe

Wszystkie osoby, które widziały, w którym kierunku oddalił się Adrian Dudek, jak również te osoby, które znają miejsce pobytu 20-latka, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem tel. 112 lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy tel. 564914200

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 03.01.2019, 10:54 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 3307