MOJA

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Dziękują za świąteczne ciepłe słowa

Uczestnicy i Rada Programowa Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brodnicy dziękują za wszystkie bożonarodzeniowe życzenia nadesłane pod ich adresem. Przekonali się, że mają przyjaciół nie tylko w regionie, ale w całym kraju. Przy okazji wspominają wyjątkowy świąteczny czas.
- Życzenia przesłali nam m.in. minister pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, biskup toruński Wiesław Śmigiel, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki, przewodniczący sejmiku Ryszard Bober, starosta brodnicki Piotr Boiński, burmistrz Jarosław Radacz, radni oraz przedstawiciele jednostek prowadzących działalność gospodarczą - wylicza kierownik WTZ Barbara Tuptyńska. - Uważam, że promując Brodnicę poprzez występy artystyczne, kiermasze prac, imprezy sportowe i kulturalne pozyskujemy coraz to szersze grono przyjaciół.
Członkowie społeczności WTZ w sposób szczególnie uroczysty obchodzili Święta Bożego Narodzenia. Uczestniczyli m.in. w integracyjnym spotkaniu z samorządowcami, duchownymi oraz studentami UTW w Brodnickim Domu Kultury, gdzie składali sobie nawzajem życzenia, dzieląc się opłatkiem. Z kolei w siedzibie WTZ 80-osobowa rodzina niepełnosprawnych wraz z opiekunami, obchodziła Wigilię, podczas której nie zabrakło tradycyjnych potraw, takich jak m.in. pierogi z kapustą i grzybami, czy barszcz. Śpiewano kolędy i odczytywano życzenia, które nadeszły tradycyjną pocztą.
- Wszyscy przekonaliśmy się, że mamy przyjaciół nie tylko w mieście i powiecie, ale również w całym kraju - podkreśla Barbara Tuptyńska.
- Tym wszystkim, którzy przesłali nam życzenia serdecznie dziękujemy, a w Nowym Roku 2019 roku życzymy zdrowia, pomyślności oraz radości na co dzień.


źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 04.01.2019, 11:46 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 377

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.