MOJA

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > 1 procent podatku

Każdy ma prawo przekazać 1% swojego podatku na wybraną Organizację Pożytku Publicznego. W naszym powiecie jest sporo osób potrzebujących Twojej pomocy.
Nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy, ani składać dodatkowych dokumentów. Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę naszej deklaracji podatkowej numer KRS i nazwę organizacji, do której ma trafić jeden procent. W niektórych przypadkach można wpisać cel szczególny, jeśli chcemy aby pieniądze trafiły do konkretnej osoby. Resztą zajmie się już Urząd Skarbowy.

Na naszej stronie dostępna jest Lista instytucji i osób prywatnych, które ubiegających się o 1% podatku z powiatu brodnickiego.
Instytucje i osoby prywatne, które chcą znaleźć się na naszej liście 1% podatku mogą przesyłać dane do redakcji za pomocą FORMULARZA.

Dodano/zmodyfikowano: 25.03.2019, 10:38 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 924

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Do Fazi, to żeby przekazać tej rodzinie środki to musi być fundacja? Wolę osobiście pomóc. ;)
Dodany 26.03.2019, 10:11 przez Podatnik
Zachęcamy do przekazania 1% podatku dla państwa Wiśniewskich z Lembarga Fundacja Muszkieterów z dopiskiem EA.Wiśniewscy.
Dodany 25.02.2019, 18:07 przez Fazi
Przepraszam a jak mamy przekazywać 1% podatku jak już nie składamy Pitów osobiście? Myślę, że dzięki temu wiele organizacji pożytku publiczne dostanie nieźle po zaworach i zamkną swoją działalność.
Dodany 05.02.2019, 12:06 przez ???