BRZOZY


AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > 1 procent podatku

Każdy ma prawo przekazać 1% swojego podatku na wybraną Organizację Pożytku Publicznego. W naszym powiecie jest sporo osób potrzebujących Twojej pomocy.
Nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy, ani składać dodatkowych dokumentów. Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę naszej deklaracji podatkowej numer KRS i nazwę organizacji, do której ma trafić jeden procent. W niektórych przypadkach można wpisać cel szczególny, jeśli chcemy aby pieniądze trafiły do konkretnej osoby. Resztą zajmie się już Urząd Skarbowy.

Na naszej stronie dostępna jest Lista instytucji i osób prywatnych, które ubiegających się o 1% podatku z powiatu brodnickiego.
Instytucje i osoby prywatne, które chcą znaleźć się na naszej liście 1% podatku mogą przesyłać dane do redakcji za pomocą FORMULARZA.

Dodano/zmodyfikowano: 28.01.2019, 10:35 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 633

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Przepraszam a jak mamy przekazywać 1% podatku jak już nie składamy Pitów osobiście? Myślę, że dzięki temu wiele organizacji pożytku publiczne dostanie nieźle po zaworach i zamkną swoją działalność.
Dodany 05.02.2019, 12:06 przez ???