AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Spotkanie policjanta z klasą mundurową

Kierownik Referatu Ruchu Drogowego z brodnickiej komendy asp.szt. Gabriel Żurawski wziął udział w zajęciach dydaktycznych z uczniami klasy mundurowej Technikum Logistycznego z Brodnicy. Funkcjonariusz zapoznał młodych kadetów ze specyfiką służby w Policji, przybliżył sposób rekrutacji do służby oraz omówił zadania jakie wykonują policjanci ruchu drogowego podczas codziennych służb.
Wczoraj (30.01.) kierownik Referatu Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy asp.szt. Gabriel Żurawski spotkał się z klasami mundurowymi Technikum Logistycznego w Brodnicy. Uczniowie klas mundurowych, którzy swoją przyszłość planują związać z formacjami mundurowymi powołanymi do ochrony prawa i porządku publicznego, po złożonym meldunku swojemu dowódcy zapoznali się ze specyfiką służby w Policji. Funkcjonariusz opowiedział o sposobie rekrutacji i wymaganiach jakie musi spełnić kandydat do służby w Policji oraz zapoznał z obowiązkami funkcjonariuszy. Policjant opowiedział młodym kadetom, jak prawidłowo wygląda przeprowadzona kontrola drogowa, jak należy zabezpieczać miejsca zdarzeń i jak wykonuje się czynności na miejscu wypadków drogowych. To jedno z pierwszych spotkań z młodymi kadetami tej szkoły. Kolejne spotkania z "mundurówką" odbywały się będą cyklicznie co miesiąc, do zakończenia roku szkolnego.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 31.01.2019, 10:54 , Komentarzy: 5, wyświetleń: 564

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
olo twoje dobro osobiste to woda w twoim baranim łbie
Dodany 01.02.2019, 22:08 przez misio
do hk ty lepiej lecz na głowę , bo na rozum i naukę już jest za późno. Pisanie o funkcjonariuszach policji bredni wyssanych z twojego durnego globusa, to proszenie się o sprawę sądową o naruszenie dóbr osobistych i pomówień.
Dodany 01.02.2019, 20:29 przez olo
A skąd się biorą ci geniusze z kryminalnej mający trudności z pisaniem?
Dodany 31.01.2019, 21:35 przez hk
Super
Dodany 31.01.2019, 13:33 przez rolnik
Super.
Dodany 31.01.2019, 12:23 przez Podatnik