BRZOZY


AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Kiermasz wielkanocny - nabór zgłoszeń

6 kwietnia o godz. 10., w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy rozpocznie się IV Powiatowy Kiermasz Wielkanocny. Przygotowania do imprezy już trwają. Wystawcy zainteresowani udziałem w kiermaszu mają czas na zgłoszenie do 28 marca br. w starostwie Zapraszamy.

Już po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Brodnicy zaprasza mieszkańców na przedświąteczny kiermasz, w czasie którego poza możliwością obejrzenia prezentacji rękodzieła ludowego, obyczajów wielkanocnych będzie można nabyć świąteczne dekoracje i upominki. Ponadto na kiermaszu rozstrzygnięty zostanie Powiatowy konkurs na dekorację wielkanocną dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Autorzy najładniejszych zostaną nagrodzeni, a ich prace wraz z pozostałymi będzie można podziwiać na wystawie. Oprócz tego na bezpłatnych warsztatach, które będą prowadzone podczas kiermaszu przez mistrzów rękodzieła, każdy pod okiem instruktora będzie mógł wykonać własną palmę wielkanocną.
Gorąco zachęcamy do udziału w kiermaszu. Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje prace bądź zaoferować towary na stoiskach swój udział mogą zgłaszać do Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Brodnicy na formularzu zgłoszenia.
Wypełnione zgłoszenie można przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Brodnicy, ul. Kamionka 18, 87-300 Brodnica, Wydział Promocji lub e-mailem na adres: starostwo.pr@brodnica.com.pl, bądź też dostarczyć osobiście do Wydziału Promocji, pok. 106 na I piętrze budynku starostwa przy ul. Kamionka 18. Termin składania zgłoszeń upływa 28 marca 2019 r.
Szczegółowe informacje na temat udziału w kiermaszu można uzyskać w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Brodnicy, pok. 106 i 108, tel. 056/ 495 08 38 lub 495 08 37.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 05.02.2019, 09:16 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 225

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.