AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Miejski Serwis Telewizyjny - 05.02.2019

Zapraszamy do oglądania najnowszego Miejskiego Serwisu Telewizyjnego z dnia 05.02.2019 r. :
- Inwestycje osiedlowe
- Dotacja na wymianę źródła ciepła
- Budżet Obywatelski
- Modernizacja biblioteki
- Zapowiedź kulturalna
źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 05.02.2019, 14:31 , Komentarzy: 5, wyświetleń: 659

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ogrodnik ,masz rację , ale w pierw trzeba wypierdzielić to budownictwo z tego wzgórka , z tworzyć pole namiotowe , postawić domki kempingowe w jakimś ciekawym stylu , plaże dla dzieciarni z prawdziwego z darzenia ,pozwolić w sezonie na urozmaiconą regionalną gastronomie ,po prostu z tworzyć coś na czasie , jezioro jest piękne , tylko w około jeziora byle co .Pozdrawiam.
Dodany 06.02.2019, 09:43 przez Jurek
sugeruję regulację i pogłębienie koryta rzeki
Dodany 06.02.2019, 08:25 przez rolnik
Ja bym jeszcze zasugerował budowę alejki spacerowej przy Niskim Brodnie (tanim kosztem) za blokami i domami przy ul. Spacerowej. Jak na ten rok 0,5 km dł., 3 m szer. Wystarczy aby była spłaszczona ziemia i pokryta grubym żwirem i kamyczkami, aby były odporne na opady deszczu. No i kilka ławek. Trzeba by te niskie gałęzie drzew obciąć, najlepiej jeszcze późną zimą albo wczesną wiosną, bo później będzie zakaz (ochrona ptaków). Trzeba tam jeszcze posprzątać śmieci. Ale widok na jezioro jest piękny chociaż niedostępny, a teren zaniedbany. Dlaczego nie potrafimy wyeksponować piękno które mamy?
Dodany 05.02.2019, 20:35 przez ogrodnik
ogrodnik, masz rację, ale to właśnie z estetyką władze mają problem, nie mają gustu, nie są wrażliwi na piękno
Dodany 05.02.2019, 19:15 przez Joko
Czy w tym roku doczekamy się remontu alejek (podwyższyć o 30 cm aby w przypadku powodzi od strony rzeki woda nie zalała i poszerzyć aby można było traktorkiem przejechać i nie wykrzywiać krawężników), ławek i ogólnie lekkiej poprawie estetyki poprzez posadzenie wiosną ładnych krzewów i drzew ozdobnych w parku przy ul. Sienkiewicza? Nie twórzmy wielkich planów rewitalizacji na które nigdy nie uda się zdobyć funduszy. Zróbmy to własnymi środkami, tak zwyczajnie, co rok coś nowego, systematycznie, za niewielkie koszty.
Dodany 05.02.2019, 18:48 przez ogrodnik