baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Brodniccy policjanci podsumowali 2018 rok

Wczoraj (5.02.) w Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę brodnickich policjantów w 2018 roku. W odprawie uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, kierownictwo brodnickiej jednostki, policjanci i pracownicy cywilni Policji. Podczas spotkania omówiono wyniki pracy brodnickich policjantów za rok 2018.
Wczoraj (5.02.) w Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy, odbyła się odprawa służbowa, podsumowująca wyniki osiągnięte przez brodnickich funkcjonariuszy w ubiegłym roku. W odprawie uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, kierownictwo brodnickiej jednostki oraz policjanci i pracownicy cywilni.
Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od złożenia meldunku Pierwszemu Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy przez Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Krzysztofa Miłek.
Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy podinsp. Tomasz Skoneczka podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego i prewencji w roku 2018. Omówił zadania jakie mieli do realizacji funkcjonariusze w minionym roku oraz przedstawił najważniejsze zadania na bieżący rok. Komendant Skoneczka podziękował władzom miasta i powiatu za współpracę i wsparcie, jakie otrzymują brodniccy policjanci, podziękował swoim policjantom oraz pracownikom komendy za dobrą pracę. Do podziękowań dla policjantów, przyłączyli się również zaproszeni na tą uroczystość goście.
Głos zabrał także Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, który przedstawił zagadnienia, które będą priorytetami dla Policji w bieżącym roku. Komendant odniósł się również do wyników osiągniętych przez policjantów, podziękował za wkład i zaangażowanie brodnickich policjantów.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 06.02.2019, 09:26 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 615

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
A mówili coś o artykule z NOWOŚĆI z 31 stycznia ?
Dodany 10.02.2019, 09:57 przez Karboś
Przyzwyczaiłem się do sukcesów, a tu nic!
Dodany 08.02.2019, 21:34 przez ok