AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Konkursy dla organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe mogą składać oferty na realizację zadań z zakresu upowszechniania i rozwoju kultury i sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji; upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz ochrony i promocji zdrowia.
Ostateczny termin składania ofert upływa w dniu 4 marca 2019r.
Więcej informacji znajduje się w ogłoszeniu o konkursie w zakładce: dialog społeczny; na stronie BIP i tablicy ogłoszeń urzędu.

Uchwała Nr 13/10/2019 Zarządu Powiatu w Brodnicy z dnia 5 lutego 2019 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji w 2019 roku zadań publicznych powiatu brodnickiego przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie upowszechniania i rozwoju kultury i sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji; upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz ochrony i promocji zdrowia


źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 07.02.2019, 08:16 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 203

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Najwięcej do kultury wnoszą legendy o duchach, tworzone na bieżąco historyjki o zapomnianych zwyczajach i tym podobne bzdury
Dodany 08.02.2019, 21:04 przez wiedzma