AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Kler w BDK

W związku z próbami do spektaklu "W JEDNĄ STRONĘ" termin seansu filmu "KLER" został przełożony na 21 marca.

To będzie baaardzo mocne kino…
Film, który w weekend otwarcia obejrzało ponad 900 000 widzów nadal nie traci na popularności, a my obejrzymy go już 21 marca, o 18.00! W bloku KINO MOCNE film "KLER"!
"Kler" to obraz kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej "od strony zakrystii", rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, często przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ukazane zostało przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak społeczności wiernych, nic co ludzkie nie jest specjalnie obce. W rolach głównych popis wielkiego aktorstwa dają Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz - po raz pierwszy u Wojtka Smarzowskiego - Janusz Gajos. W doskonałej, pełnej gwiazd obsadzie znaleźli się także m.in.: Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Rafał Mohr, Robert Wabich, Henryk Talar i Izabela Kuna. "Kler" został nominowany do Złotych Lwów 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Seanse KINOTEKI BRODNICA są bezpłatne – nie ma więc żadnych biletów, nie ma też rezerwacji.


BDK

Dodano/zmodyfikowano: 21.03.2019, 12:45 , Komentarzy: 5, wyświetleń: 1346

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
mocne kino ? normalne życie
Dodany 08.03.2019, 09:01 przez ksiądz
no proszę, mówiłem.. jeden telefon i już kanonik zadziałał, dla pozoru niby zmiana terminu, poźniej że coś tam a za dwa miesiące zapomnicie brodniczaki, że taki film w ogóle był. I wy nam tu chcecie Kler pokazywać? Jak już sobie to kino zbudujecie, to wam z plebanem repertuaru też przypilnujemy.
Dodany 07.03.2019, 23:28 przez filipek
Biskup pewnie pierwszy oglądał poczynania współbratyńców, odnośnie dzieci dobrze, że zobaczą będą wiedziały kogo w życiu unikać.
Dodany 04.03.2019, 10:22 przez proboszcz
zaraz trzeba do biskupa napisać, niech was weżmie pod lupę, sodomia i gomoria
Dodany 27.02.2019, 14:12 przez paulina
bez jaj, już wszyscy widzieli, zresztą zaraz dzwonię do proboszcza i wam ten film skasuje. Wyświetlać bez kontroli, bez biletów, żeby dzieciaki za darmo przyszły taki szajs oglądać.
Dodany 26.02.2019, 23:14 przez filipek