AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Atrakcje na weekend za pół ceny

Od dziś rusza ogólnopolska akcja promocyjna "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". W ten weekend będzie można m.in. zwiedzić w obniżonej cenie Muzeum Piernika w Toruniu, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy Toruń, JuraPark Solec Kujawski czy Muzeum Archeologiczne w Biskupinie.

Od 15 do 17 marca w całej Polsce można skorzystać z ofert hotelowych, gastronomicznych, kulturowych, sportowych i wielu innych taniej aż o 50%. Organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną kampania promocyjna "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" ma na celu zachęcić turystów do zwiedzania kraju.

Lista partnerów jest dostępna na stronie www.polskazobaczwiecej.pl Wśród ofert kulturowych i sportowych w naszym regionie znalazły się m.in. JuraPark Solec Kujawski, Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy, Muzeum Ziemi Chełmińskiej, Żywe Muzeum Piernika w Toruniu, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy Toruń, Opera Nova w Bydgoszczy, Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Muzeum im. ks. dr. Władysława łęgi w Grudziądzu, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, Pływalnia "Wodnik" w Chełmnie oraz Kryta Pływalnia Radziejów.

Kolejna edycja odbędzie się jesienią.

Dodano/zmodyfikowano: 15.03.2019, 10:11 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 646

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.