MOJA

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Harcerze seniorzy u starosty

Tradycją stały się już coroczne spotkania Starosty Brodnickiego z harcerzami Kręgu Seniora ZHP Hufca Brodnica. Z reguły odbywają się w Domu Harcerza przy ul. Nad Drwęcą 30. W tym roku jednak rolę gospodarza przyjął starosta Piotr Boiński i zaprosił seniorów z lilijką na spotkanie podsumowujące rok do urzędu przy ul. Kamionka 18.
W spotkaniu uczestniczyło 13 spośród liczącego 24 osoby kręgu. Pozostałym seniorom na przeszkodzie w udziale stanęły problemy zdrowotne i sprawy rodzinne. Ci, którzy przybyli, dowiedzieli się sporo o działaniach Powiatu Brodnickiego.
- Pan starosta poinformował nas o tym, co udało się zrobić w ubiegłym roku w powiecie oraz o planach działań na bieżący rok, były pytania i odbyła się dyskusja - powiedział po spotkaniu dh Edward Koźmiński, komendant brodnickiego Kręgu Seniora ZHP.
Spotkanie trwało ponad dwie godziny. Miało też swoją drugą, mniej oficjalną część. Seniorzy-harcerze, wiedząc o zainteresowaniach starosty Piotra Boińskiego fotografowaniem przyrody, poprosili, żeby podczas spotkania opowiedział o swoich wędrówkach z obiektywem po pojezierzu. Na prośbę seniorów starosta przygotował zajmującą prezentację zdjęć. Na koniec spotkania gospodarz powiatu zaprosił gości do pamiątkowego zdjęcia w swoim gabinecie.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 21.03.2019, 09:09 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 322

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.