baner
Tablice2

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Miejski Serwis Telewizyjny

Zapraszamy do oglądania najnowszego Miejskiego Serwisu Telewizyjnego z dnia 9.04.2019r.:
- Nowe autobusy komunikacji miejskiej
- Kryte lodowisko w Brodnicy
- Stypendia dla najzdolniejszych
- Wiosenne nasadzenia kwiatów
- Zapowiedź kulturalna
źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 09.04.2019, 15:23 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 705

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Z lodowiskiem krytym ,to nawet dobry pomysł. Zimą dolna płyta nie jest wykorzystana a lodowisko kryte , będzie oblegane jak kiedyś sztuczne lodowisko wylewane, czy to w Sp.nr1. czy ZSZ.Każdy dzieciak będzie wolał iść na lodowisko na stadion ,a nie ryzykować ślizgania na Niskim Brodnie.Jeśli finansowo z pomocą władz ministerialnych jest to możliwe i nie wpłynie negatywnie na inne plany finansowe miasta, to my Brodniczanie jesteśmy za..., Latem ta hala będzie wykorzystywana na inne formy krzewienia sportu.
Dodany 09.04.2019, 21:03 przez olo
Janko Muzykant , najpierw to rusz tyłek z pod komputera, jedź z Karbowa autobusem np. 3, jak ci się nie chce iść , wysiądź na Wyspiańskiego obok Zakładu Terapii Zajęciowej i zobacz co się dzieje ze szkołą muzyczną.Jest budowany nowy budynek obok starego budynku.Z ciebie to taki Janko Muzykant, jak z owczarka niemieckiego Niemiec.Brodniczanin, który nie zna miasta i nie wie co się w nim dzieje w promieniu 5 km.
Dodany 09.04.2019, 20:41 przez olo
Czy są może jakieś plany przeniesienia Szkoły Muzycznej w Brodnicy na stare miasto. Po przeniesieniu Domu Dziecka ich budynek przy ul. Tylnej jest obecnie do dyspozycji.
Dodany 09.04.2019, 18:38 przez Janko Muzykant