MOJA

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Przyjazny Dzielnicowy - III edycja konkursu. Zgłoś dzielnicowego z powiatu brodnickiego

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ogłosiła III edycję konkursu pt. "Przyjazny Dzielnicowy" mający na celu wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Założenia konkursu wpisują się w cele programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Dzielnicowy bliżej nas". Zachęcamy do zgłaszania dzielnicowych z powiatu brodnickiego, którzy zdaniem Państwa zasłużyli na wyróżnienie.

"Przyjazny Dzielnicowy" to III edycja konkursu ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Celem konkursu jest wyróżnienie dzielnicowego, który w ocenie lokalnej społeczności wykazuje się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu społeczności, a także dzielnicowych wyróżniających się szczególna empatią i zaangażowanych w pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Założenia konkursu wpisują się w cele programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Dzielnicowy bliżej nas".

Zgłoszenia do konkursu może dokonać osoba, instytucja lub organizacja. Zgłoszenie powinno dotyczyć indywidualnego dzielnicowego obecnie pełniącego służbę w jednostce Policji zlokalizowanej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Dzielnicowych można zgłaszać:
- drogą elektroniczną przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: przyjazny.dzielnicowy@bg.policja.gov.pl
- listownie na adres: Wydział Prewencji, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz

Zgłoszenie powinno zawierać:
-imię i nazwisko dzielnicowego,
-jednostka, w której służy zgłaszany dzielnicowy ( nazwa i miejscowość),
-imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości weryfikowania zgłoszenie,
-opis zdarzenia, problemu, działalności dzielnicowego na rzecz zgłaszającego lub społeczności lokalnej.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 23 czerwca 2019 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 2 lipca 2019 na stronie internetowej organizatora.

Zachęcamy do zgłaszania dzielnicowych z terenu powiatu brodnickiego.

Wykaz dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy znajduje się na stronie internetowej KPP Brodnica, w zakładce DZIELNICOWI

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 15.04.2019, 15:23 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 320

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.