MOJA CUK

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Brodniczanie trafili do policyjnego aresztu. Mieli przy sobie amfetaminę oraz marihuanę

Do policyjnego aresztu w Brodnicy trafiło wczoraj dwóch mężczyzn, którzy zostali zatrzymani do kontroli drogowej przez brodnickich policjantów. W ich aucie policjanci znaleźli marihuanę, a w wyniku przeszukania odzieży jednego z nich, znaleźli amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli łącznie 17,8 g marihuany i ponad 21g amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających i psychotropowych, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj (25.04.) w miejscowości Jabłonowo Pomorskie, brodniccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opla corsę. W trakcie legitymowania kierowcy oraz pasażera w kieszeni przednich drzwi funkcjonariusze ujawnili worek strunowy z zawartością suszu roślinnego. W wyniku przeszukania, w odzieży pasażera policjanci znaleźli worek z białym proszkiem. Funkcjonariusze mając podejrzenie, że są to substancje zakazane zatrzymali brodniczan i przetransportowali do brodnickiej komendy. Tam się okazało, że w zabezpieczonych workach była marihuana o wadze 17,8g oraz amfetamina o wadze ponad 21g. Mężczyźni w wieku 32 i 37-lat trafili do policyjnego aresztu w Brodnicy. Dzisiaj zostaną przesłuchani. Za posiadanie środków odurzających zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 26.04.2019, 11:27 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 348

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.