baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Aktywna Mama, aktywny Tata

W kwietniu rozpoczął się okres realizacji projektu pn. "Aktywna Mama, aktywny Tata". Ma on na celu zwiększenie aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brodnicy dokumenty rekrutacyjne dotyczące udziału w projekcie będzie przyjmować od 6 do 13 maja br.

"Aktywna Mama, aktywny Tata" to projekt adresowany do osób pełniących funkcje opiekuńcze nad najmłodszymi dziećmi. Chodzi o pomoc w powrocie na rynek pracy poprzez refundację kosztów opieki przez okres do 12 miesięcy. Z refundacji kosztów opieki nad dzieckiem mogą skorzystać osoby pracujące sprawujące opiekę nad dziećmi do lat 3 (w tym przebywające na urlopie macierzyńskim/rodzicielskim/wychowawczym) oraz osoby bezrobotne pozostające poza rynkiem pracy ze względu na obowiązek opieki nad dziećmi do lat 3. Wsparcie w województwie kujawsko-pomorskim otrzyma tysiąc osób.
Dokumenty rekrutacyjne dotyczące projektu "Aktywna Mama, Aktywny Tata" będzie przyjmować Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brodnicy w dni robocze od 6 do 13 maja w godzinach 7.30-14. w siedzibie Centrum, ul. Mickiewicza 1, pok. nr 1, 87- 300 Brodnica.
Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać w PCPR w Brodnicy oraz na stronie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu


źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 06.05.2019, 19:23 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 445

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ciekawe kto to dostanie?
Dodany 13.05.2019, 10:34 przez zniesmaczone jajko