TWOJA REKLAMA W TYM MIEJSCU GRATIS
Każdej firmie dajemy 10 tysięcy wyświetleń reklamy w tym miejscu. Samodzielne dodawanie i edycja tekstu reklamowego, dostęp do statystyk, proste i szybkie zakładanie konta. >>> SPRAWDŹ JUŻ TERAZ <<<

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Wypadek w Gorczenicy, dwie osoby ranne trafiły do szpitali

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek, w Gorczenicy. W zderzeniu samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym ranne zostały dwie kobiety.
Do zdarzenia doszło w miniony piątek (10.05.) około godz. 14.00. Brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym w miejscowości Gorczenica. Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, wstępnie ustalili, że prawdopodobnie kierująca skodą z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówką. Kierująca skodą 28-latka, jej 53-letnia pasażerka oraz 2-letnie dziecko zostali przetransportowani do szpitali. Dziecko wyszło z wypadku bez większych obrażeń. Kierującemu ciężarową scanią 38-latkowi z powiatu działdowskiego nic się nie stało. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 28-letniej kierującej skodą. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 13.05.2019, 17:37 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 3673
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.