baner
Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Odpowie za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu brodniczaninowi, w którego mieszkaniu brodniccy kryminalni ujawnili środki odurzające i substancje psychotropowe. Policjanci zabezpieczyli 98 g marihuany i prawie 4 g amfetaminy.
Brodniccy kryminalni, weszli wczoraj (13.05.) do jednego z mieszkań na brodnickim osiedlu. W wyniku przeszukania pomieszczeń należących do 24-letniego brodniczanina, funkcjonariusze ujawnili susz roślinny i biały proszek. Mając podejrzenie, że jest to substancja zakazana, funkcjonariusze zatrzymali właściciela i przetransportowali do brodnickiej komendy. Tam się okazało, że zabezpieczony towar to marihuana o wadze 98g i amfetamina o wadze prawie 4 g. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Dzisiaj (14.05.) brodniczanin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Za to przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. archiwum)

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 14.05.2019, 12:02 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1177

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.