baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Na patriotyczno-religijną nutę w Górznie

Propagowanie pieśni i muzyki chrześcijańskiej i religijno-patriotycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych postawili sobie za cel organizatorzy Międzydekanalnego Festiwalu Pieśni Maryjnych. Zapraszają do udziału we wspólnym śpiewaniu, które odbędzie się w Kościele Parafialnym w Górznie, w piątek 24 maja 2019. Zainteresowani udziałem mogą się jeszcze zgłaszać.
Organizatorem festiwalu, nad którym honorowy patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Górzno, jest Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Miesiączkowie wraz z księdzem dziekanem Stefanem Maliszewskim z Dekanatu Górzno. Międzydekanalny Festiwal Pieśni Maryjnych z racji ważnych polskich rocznic poszerzony jest w tej edycji o utwory religijno-patriotyczne.
Organizatorzy zapraszają osoby, zespoły działające indywidualnie oraz w parafiach, szkołach, ośrodkach kultury, klubach i świetlicach. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 maja 2019 roku.
ZAPROSZENIE - REGULAMIN - KARTA ZGŁOSZENIA

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 17.05.2019, 11:28 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 331

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
coś dla moherów, których w brodnicy pełno
Dodany 17.05.2019, 12:14 przez linoskoczek