baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Forum Ekonomii Społecznej i Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy zaprasza na Forum Ekonomii Społecznej i Targi Pracy, które odbędą się 28 maja w CKZiU przy ul. Mazurskiej 28. Organizatorzy w jednym miejscu zebrali pracodawców i podmioty związane z ekonomią społeczną. Początek godz. 10. Wydarzenie patronatem objęli Starosta Brodnicki i Przewodniczący Sejmiku Województwa Kuj.-Pom.
Brodnickie Forum Ekonomii Społecznej i Targi Pracy to propozycja, która powinna zainteresować wszystkich poszukujących zatrudnienia i chcących poznać ofertę lokalnych firm, a także podmiotów związanych z ekonomią społeczną. Targom będzie towarzyszyć eksperckie forum, stanowiące dobrą okazję do wymiany informacji i doświadczeń. Intencją zorganizowana spotkania specjalistów - teoretyków i praktyków - jest umożliwienie odpowiednio szerokiego spojrzenia na procesy i zjawiska zachodzące w sferze ekonomii społecznej, gdzie prowadzą działalność podmioty, dla których obok celu gospodarczego równorzędne znaczenie ma misja społeczna.
Wśród prelegentów na forum będą m.in. przedstawiciele: Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu, Brodnickiego Centrum Caritas, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brodnicy.
Szukający zatrudnienia przy targowych stoiskach najlepszych pracodawców w powiecie będą mieli okazję złożenia dokumentów aplikacyjnych. Na forum natomiast zaprezentowane zostaną podmioty ekonomii społecznej "którym się udało".

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 21.05.2019, 10:48 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 461

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.