baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Sukces sportowy brodnickiego Hufca Pracy

15 maja w Grudziądzu odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowe Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy, w których udział wzięły reprezentacje wszystkich jednostek opiekuńczo-wychowawczych Kujawsko-Pomorskiej WK OHP, w tym też brodnickiego Hufca Pracy. Uroczystego otwarcia dokonały Wojewódzka Komendant OHP Małgorzata Taranowicz oraz Sekretarz Prezesa Rady Ministrów, Pani Anna Gembicka, która objęła imprezę honorowym patronatem.
Zawody sportowe były wymagające, ponieważ składały się z kilku etapów. Na początku przeprowadzono konkurencje lekkoatletyczne, w których zawodnicy musieli sprawdzić się w zarówno krótkich jak i długich dystansach biegowych, a także skoku w dal oraz rzucie piłką palantową. Następnie uczestnicy zostali przewiezieni na basen, gdzie czekał na nią 50-cio metrowy dystans do przepłynięcia stylem klasycznym oraz dowolnym. Na zakończenie uczestnicy zmierzyli się z rzutami piłką lekarską oraz rzutami do kosza.
Po podliczeniu wyników wszystkich konkurencji okazało się, że w klasyfikacji generalnej zwyciężyła drużyna z Hufca Pracy w Brodnicy, zyskując tym samym awans na Ogólnopolskie Zawody Sportowe Młodzieży OHP, które odbędą się w dniach 10-12 czerwca w Pleszewie, woj. Wielkopolskie.

źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 24.05.2019, 12:44 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 911

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Brawo!
Dodany 24.05.2019, 17:40 przez MGR