baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Szkolenie brydżowe przy zielonym stoliku

Uczestnicy kółka brydżowego z SP2 w Brodnicy i z UKS GOL Brodnica brali udział w szkoleniu brydżowym w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych - Świętokrzyskie 2019 w Starachowicach. Codziennie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez instruktorów PZBS, mistrza międzynarodowego P. Agatę Kowal
i mistrza krajowego P. Marcina Kuflowskiego. Przy zielonych stolikach, podczas ciężkiej pracy umysłowej młodzi brydżyści poznali tajniki rozkładów, licytacji i rozgrywek brydżowych. Rozgrywali także turnieje z innymi uczestnikami szkolenia. Nasi uczniowie odnieśli pierwszy sukces. Para - Julia Antczak i Michał Kupczyk zajęli I miejsce w jednym z turniejów. Gratulujemy i życzymy wszystkim dalszych brydżowych sukcesów. Mamy nadzieję, że efekty tego szkolenia będą widoczne w codziennym życiu, a dzieci połkną karcianego bakcyla. Być może wśród nich jest przyszły reprezentant Polski w brydżu sportowym.

źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 07.06.2019, 15:02 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 854

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Brawo UKS Gol!
Dodany 10.06.2019, 13:09 przez Marta
Super! Zabawa i umysłowa rywalizacja w jednym pakiecie. Takich wychowawców i takie dzieci potrzebujemy!
Dodany 08.06.2019, 09:51 przez pik