baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Laury dla wokalistów z ZSS

Wykonawcy z Zespołu Szkół Specjalnych w Brodnicy - grupa "Play" oraz indywidualnie Natalia Malinowska - odnieśli sukces na XVI Wojewódzkim Konkursie Piosenki, który niedawno odbył się w Grudziądzu. Zespół zdobył czwartą nagrodę, a solistka drugą.
W czwartek 30 maja, na festiwalu w grudziądzkim klubie muzycznym "Akcent" Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy reprezentowała grupa wokalna "Play" w składzie: Natalia Malinowska z klasy pierwszej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy oraz Karolina Cholewczyńska i Anita Świeczak z klasy siódmej Szkoły Podstawowej Specjalnej. Zespół "Play" wykonał utwór "Gdy wszystkie dzieci świata" z akompaniamentem gitarowym. Natalia Malinowska zaśpiewała dodatkowo w konkursie solistów piosenkę "Dzięki wam" z podkładem muzycznym.

Jurorzy wysoko ocenili prezentacje muzyczne reprezentantów ZSS w Brodnicy. Zespół "Play" zajął IV miejsce w województwie w kategorii zespołów. Natomiast Natalia Malinowska zdobyła drugą nagrodę w kategorii solistów.
W konkursie uczestniczyło kilkanaście szkół z województwa kujawsko-pomorskiego. Laureaci z ZSS w Brodnicy wrócili z festiwalu z pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez organizatorów. Uczniów do występu na festiwalowej estradzie przygotował Rafał Rychlewski, nauczyciel w ZSS.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 10.06.2019, 07:25 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 312

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Super, gratuluję!
Dodany 10.06.2019, 21:58 przez 123