baner Baner

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > 200 tysięcy złotych bez własnego wkładu

Tyle gminy mogą uzyskać w formie grantów - na szkolenia z kompetencji cyfrowych oraz na konsultacje społeczne planów zagospodarowania. Żeby dowiedzieć się o szczegółach, trzeba przybyć do Starostwa Powiatowego w Brodnicy przy ul. Kamionka 18 na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 czerwca o godz.12 w sali 102.
Spotkanie dotyczyć będzie dwóch konkursów grantowych, których operatorem jest Fundacja Promocji Gmin Polski. Pierwszy pod nazwą,,Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców" z terminem realizacji do 28 lutego 2020 roku, drugi zatytułowany,,Liderzy konsultacji społecznych" z terminem realizacji do 30 czerwca 2021 roku. W przypadku obu konkursów dofinansowanie wynosi 100 proc., a więc nie jest wymagany wkład własny. Zatem warto dowiedzieć się więcej o propozycji FPGP. Szczegóły na plakacie lub na stronie fundacji oraz na spotkaniu, na które serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 12.06.2019, 11:49 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 252

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.