baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Policjant z Brodnicy w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwaną nastolatką

Policjant z Brodnicy, w czasie wolnym od służby wykazał się czujnością i zatrzymał 17-latkę, która była poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu, w związku z ucieczką z domu. Funkcjonariusz podczas zakupów w centrum handlowym rozpoznał nieletnią, wobec której rok wcześniej wykonywał czynności związane z poszukiwaniem. Dziewczyna została przekazana prawnym opiekunom.
Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, w minioną sobotę (22.06.) przebywając w czasie wolnym od służby w jednym z centrów handlowych zauważył nieletnią, która była poszukiwana w związku z ucieczką z domu. Funkcjonariusz skojarzył nastolatkę, gdyż rok wcześniej wykonywał czynności związane z jej poszukiwaniem. Policjant poczekał na 17-latkę przed wyjściem, a kiedy okazał jej legitymację służbową, dziewczyna próbowała uciec. Na szczęście bezskutecznie. Funkcjonariusz powiadomił brodnickiego dyżurnego, który wysłał na miejsce patrol dzielnicowych. Nastoletnia uciekinierka, dzięki czujności funkcjonariusza jeszcze tego samego dnia przekazana została prawnym opiekunom.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 24.06.2019, 13:22 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 1020

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Brawo policjant!
Dodany 24.06.2019, 23:10 przez Henia
Policja zrobiła to co do niej należało
Dodany 24.06.2019, 19:38 przez Chyba ze pieluchy też ma zmieniać
Może policja powinna dojść prawdy co było powodem ucieczki od prawnych opiekunów na pierwszym miejscu. Status poszukiwanej przez rok to nie weekendowy gigant. Zły dotyk, ponoć, boli przez całe życie.
Dodany 24.06.2019, 16:39 przez NN