baner
Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie na obozie harcerskim

Brodniccy policjanci podczas wakacji wspólnie ze strażakami oraz pracownikiem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej kontrolują obozy harcerskie i inne miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie powiatu brodnickiego.
Od początku wakacji brodniccy policjanci wspólnie ze strażakami oraz pracownikiem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej na terenie powiatu brodnickiego, przeprowadzają kontrole miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży. Tradycją stało się, że na terenie powiatu brodnickiego rozbijają się również obozy harcerskie. Policjanci utrzymują stały kontakt z komendantami obozów w celu zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestnikom. Podczas spotkania z harcerzami, funkcjonariusze przypominają im zasady bezpieczeństwa oraz omawiają zagrożenia, z jakimi mogą mieć do czynienia podczas wycieczek i pobytu w lesie. Funkcjonariusze przypominają o tym, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą oraz na wypadek wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia spowodowanego "załamaniem się" pogody.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 01.07.2019, 17:25 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 424

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.