baner Baner

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Powitanie lata w DPS

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Brodnicy wraz z przyjaciółmi ze Środowiskowego Domu Samopomocy działającego przy Brodnickim Centrum Caritas powitali lato na dorocznej imprezie integracyjnej. W radosnych nastrojach bawiono się mimo rekordowego w tym roku upału.
- W ogrodzie przy DPS znalazły się zacienione miejsca, w których można było odpocząć od skwaru, a do tańca, niestety, trzeba było wyjść na nasłoneczniony plac przed sceną - powiedział Jerzy Anzel, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brodnicy.

Tradycyjnie już - jak co roku - oprawę muzyczną zapewnił pan Józef Jaranowski, a personel Domu Pomocy Społecznej przygotował coś słodkiego do kawy i grochówkę. Mieszkańcy wraz z terapeutami wykonali elementy do dekoracji parku.

- Atrakcją spotkania była fotobudka z zabawnymi rekwizytami oraz niezliczona liczba baniek mydlanych wytwarzanych przez automat, a także metodą tradycyjną - dodał dyrektor Anzel.
Lato już powitane. Teraz z niecierpliwością mieszkańcy brodnickiego DPS-u czekają na dzień, kiedy to zaproszą do przydomowego parku zaprzyjaźnione kluby seniora na pożegnanie lata. Piknik z tej okazji zaplanowany został na 11 września.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 02.07.2019, 10:06 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 377

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.