baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Boisko i place zabaw już otwarte

Od 2 lipca 2019 r. można korzystać z placu zabaw we wsi Nowy Dwór oraz placu zabaw i boiska sportowego we wsi Kominy. Pod koniec lutego Wójt Gminy Brodnica zawarł umowę z firmą WM STOLARKA, Drożdziński Waldemar z siedzibą w Kominach przy ul. Jastrzębiej 18, wyłonioną w drodze przetargu nieograniczonego, której przedmiotem jest budowa placu zabaw we wsi Nowy Dwór oraz placu zabaw i boiska sportowego we wsi Kominy.
W ramach umowy powstały place zabaw w Kominach i Nowym Dworze złożone z następujących elementów: duży zestaw zabawowy, karuzela tarczowa z siedziskami, huśtawka wahadłowa podwójna z siedziskami zamkniętymi, sprężynowiec o wyglądzie pieska, sprężynowiec o wyglądzie żyrafy, huśtawka metalowa ważka na sprężynach, kosz na śmieci, ławeczka tematyczna, ławka stała, tablice edukacyjne oraz lampa solarna LED. Dodatkowo umowa obejmowała również wykonanie boiska do piłki siatkowej z nawierzchnią z piasku oraz parkingu dla samochodów w miejscowości Kominy.
Zadanie objęte jest wsparciem w kwocie ponad 160 tys. zł w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.


źródło: Urząd Gminy Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 04.07.2019, 08:22 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 338

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
No i świetnie. Wypada jeszcze dodać, że są to kolejne dotacje, które gmina pozyskała dzięki wójtowi Łukaszewskiemu.
Dodany 07.07.2019, 18:12 przez kamil