REKLAMA - ZA DARMO 10000 WYŚWIETLEŃ NA START!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Konkurs na stanowisko dyrektora I LO

Zarząd Powiatu w Brodnicy ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Ziemi Michałowskiej. Mogą o nie ubiegać się osoby, które spełniają wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. Zainteresowani kandydaci mają czas na złożenie oferty do godz. 15.30 we wtorek, 16 lipca br.
Osoby przystępujące do konkursu powinny złożyć m.in.: uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju I Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy; życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej, zawierający w szczególności informacje o stażu pracy pedagogicznej - w przypadku nauczyciela, albo stażu pracy dydaktycznej - w przypadku nauczyciela akademickiego, albo stażu pracy, w tym stażu pracy na stanowisku kierowniczym - w przypadku osoby niebędącej nauczycielem. Oferta powinna zawierać też oświadczenia zawierające dane osobowe kandydata, takie jak: imię/imiona i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, obywatelstwo, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji).
Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem "Konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy, ul. Lidzbarska 14, 87-300 Brodnica w Starostwie Powiatowym w Brodnicy, ul. Kamionka 18, pok. nr 9 w terminie do dnia 16 lipca 2019 r. do godz. 15.30. Za przesłanie oferty w ww. terminie uważa się wpływ oferty do Starostwa Powiatowego w Brodnicy.
Kandydaci mogą składać oferty także w formie elektronicznej. W takim przypadku oferta powinna być opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP i zawierać elektroniczne kopie dokumentów wymaganych jako załączniki. Ofertę z wymaganymi dokumentami, z dopiskiem: "Konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy, ul. Lidzbarska 14, 87-300 Brodnica" z podanym adresem zwrotnym do kandydata, adresem e-mail, można składać za pomocą Elektronicznej Skrzynki Podawczej na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej na adres:/q4fn0qr237/SkrytkaESP (www.epuap.gov.pl)
W przypadku przekazania oferty w postaci elektronicznej - informacja o miejscu i terminie posiedzenia komisji zostanie przekazana do kandydatów indywidualnie w postaci elektronicznej - pocztą elektroniczną, na podany przez kandydatów adres e-mail.
Szczegółowa informacja o kryteriach, jakie powinni spełniać kandydaci ubiegający się o stanowisko, wymaganych dokumentach, które należy złożyć, oraz terminie i sposobie składania ofert, dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Brodnicy w OGŁOSZENIU O KONKURSIE NA STANOWISKODYREKTORA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. FILOMATÓW ZIEMI MICHAŁOWSKIEJ W BRODNICY

Pełna treść ogłoszenia o konkursie na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy wraz z uchwałą Zarządu Powiatu
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych
Klauzula informacyjna RODO

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 09.07.2019, 10:43 , Komentarzy: 7, wyświetleń: 1190
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
zdzich... "egoistom" to ty nie jesteś , a najwyżej "egoistą", a że cię "obśmiał", to miał rację , bo jak ktoś posługuje się językiem polskim tak jak ty , to można go najwyżej "wyśmiać"
Dodany 15.07.2019, 11:52 przez olo
Jakieś 7-8 lat temu bylem na zebraniu ogólnym . Coś nie dosłyszałem , zapytałem ,a ten dyrektor obśmiał mnie do mikrofonu . Gdybym był egoistom - zszedłbym do niego ...
Dodany 11.07.2019, 22:45 przez zdzich
OCB w tej SQL ?
Dodany 10.07.2019, 12:04 przez XD
Jakieś sensacje ??? Co się dzieje ??? omg
Dodany 10.07.2019, 11:28 przez Dorota
Czy zaraz cos musialo sie stać. Kadencja 5 lat i konkurs od nowa, takie mamy prawo
Dodany 10.07.2019, 10:23 przez Absolwentka
Czy zaraz musiało się coś stać, 5 lat kadencji mija i konkurs, tak to prawnie wygląda
Dodany 10.07.2019, 10:19 przez Absolwentka
Co się stało ze starym dyrektorem ?
Dodany 10.07.2019, 09:44 przez Kasia