REKLAMA - ZA DARMO 10000 WYŚWIETLEŃ NA START!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > SMS przypomni, że czas odebrać dokumenty

Teraz każdy, kto złoży wniosek w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Brodnicy o wydanie prawa jazdy czy dowodu rejestracyjnego, gdy nadejdzie czas odbioru dokumentów, będzie mógł zostać o tym powiadomiony krótką wiadomością tekstową. 2 lipca br. uruchomiono usługę wysyłania klientom powiadomień SMS.
Podczas wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu wystarczy podać urzędnikowi numer swojego telefonu komórkowego, a po przygotowaniu nowego dokumentu do odbioru, do interesanta zostanie wysłane krótkie powiadomienie.
W temacie wiadomości, która dotrze do interesanta, pojawi się numer telefonu. Będzie to numer bramki SMS, a nie kontakt do urzędu czy Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Nie należy więc oddzwaniać.

Przesłany SMS będzie miał następującą treść: SP Brodnica. Zapraszamy po odbiór zamówionego dokumentu. Wydział Komunikacji i Transportu.

Wprowadzenie SMS-owego systemu powiadamiania ma m.in. na celu poprawę komfortu obsługi interesantów wydziału, efektywniejsze zarządzanie ruchem obsługiwanych, jak i unikanie sytuacji odbierania przez klientów dokumentów po upływie wyznaczonego terminu.
Status swojej sprawy można sprawdzić - tak jak dotychczas - na stronie internetowej:www.pojazd.pwpw.pl

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 04.07.2019, 08:46 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 808
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Smsy sresemesy. Pstawcie lepiej krzesła dla klientów a nie siedzą na schodach jak zwierzęta.
Dodany 05.07.2019, 14:14 przez szczukowiak
wara urzędasom od prywatnych tel obywateli
Dodany 05.07.2019, 10:56 przez zx