baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Aktywne lato w Mrągowie z Hufcem Pracy

W dniach 24-30 czerwca 27 uczestników jednostek Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP uczestniczyło w obozie wypoczynkowym "Aktywne lato w Mrągowie". Brodnicę reprezentowała piątka uczestników Hufca Pracy, będących uczniami Szkoły Branżowej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.
Głównym celem przedsięwzięcia było zapewnienie młodzieży aktywnego i bezpiecznego wypoczynku, poznanie walorów Warmii i Mazur, możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych oraz rozwijania zainteresowań.
Program przedsięwzięcia był bardzo atrakcyjny. Młodzież skorzystała z wycieczek pieszych po Mrągowie oraz Mazurskim Parku Krajobrazowym, korzystała z Plaży Miejskiej. Przeprowadzono także zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dziewczęta wzięły udział w warsztatach "Jestem piękna", w ramach których zdobyły wiedzę na temat stylizacji paznokci oraz rzęs. Z kolei chłopcom zorganizowano zajęcia "Zostanę operatorem wózka widłowego", wprowadzające ich w tajniki pracy operatora wózka widłowego. Młodzież mogła sprawdzić swoje umiejętności sportowe podczas spływu kajakowego rzeką Krutynią oraz pokonać słabości w parku Linowym w Mrągowie. W programie obozu znalazło się jeszcze wyjście do Muzeum Sprzętu Wojskowego oraz uczestnictwo w Dniach Mrągowa.

Anna Grążawska - wychowawca 2-1 Hufca Pracy w Brodnicy


źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 05.07.2019, 14:10 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 792

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.