Ta reklama wyświetliła się 89 889 razy razy w ciągu 5 dni. To mogła być reklama Twojej firmy.

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Półkolonie Z piernikiem w plecaku

Trwają półkolonie pn.: "Z piernikiem w plecaku" dla dzieci w wieku 6-10/12 lat organizowane przez Brodnickie Stowarzyszenie Oświatowe. Baza półkolonii znajduje się w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. 3 Maja 4 w Brodnicy, gdzie dzieci również spożywają posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek). Poza realizacją programu dziennego w miejscu zamieszkania, 4 lipca odbyła się wycieczka do Muzeum Piernika w Toruniu, co pozwoliło na kontakt dzieci z regionalną kulturą, kultywowaniem tradycji jak również naukę zachowania się w czasie podróży oraz poznanie zabytków i krajobrazów najbliższego otoczenia. Podczas półkolonii, które potrwają do 12 lipca 2019 r. dzieci nauczą się bezpiecznych zachowań poprzez:
- naukę pływania i korzystanie z kąpieliska miejskiego pod opieką ratownika,
- przebywania w grupie np. na kręgielni w Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz przez wspólne zabawy, konkursy i gry na świeżym powietrzu, piesze wycieczki, wyjścia do ciekawych miejsc na terenie Brodnicy; Muzeum, Policja, Straż Pożarna, Jednostka Wojskowa.
W półkoloniach, na które Brodnickie Stowarzyszenie Oświatowe otrzymało dotację z Gminy Miasta Brodnicy, udział bierze 60 dzieci z terenu miasta Brodnicy.

Inf.: Brodnickie Stowarzyszenie Oświatowe


źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 12.07.2019, 09:47 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 303
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.