NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE
GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Obchody Święta Policji w Brodnicy

Święto Policji to data szczególna dla funkcjonariuszy. Jest to czas awansów, nominacji i odznaczeń. W tym roku jest to szczególny i wyjątkowy charakter, gdyż obchodzona jest 100 rocznica powstania Policji. Uroczyste obchody dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy odbyły się 12 lipca w Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy.
W piątek brodniccy policjanci spotkali się w Pałacu Anny Wazówny na uroczystej zbiórce z okazji Święta Policji. Obchody tegorocznego Święta, mają szczególny i wyjątkowy charakter, gdyż obchodzona jest 100 rocznica powstania Policji.
W uroczystości uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, insp. Mirosław Elszkowski, Starosta Brodnicki Pan Piotr Boiński, Burmistrz Brodnicy Pan Jarosław Radacz, Wiceburmistrz Brodnicy Pan Krzysztof Hekert, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Roman Pytlasiński, Burmistrzowie i Wójtowie miast i gmin powiatu, przewodniczący rad miast i gmin powiatu oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z policją, zaprzyjaźnione służby mundurowe straży i wojska.

W tym roku akty mianowania na wyższe stopnie Policji otrzymało łącznie 32 funkcjonariuszy.
Komendant Wojewódzki wszystkim awansowanym i odznaczonym serdecznie pogratulował oraz życzył, aby otrzymane stopnie i odznaczenia stanowiły motywację do dalszej służby i jeszcze lepszej realizacji zadań służbowych. Także podziękowania kierował do wszystkich pracowników Policji podkreślając przy tym ich ważną rolę i zaangażowanie w codziennych obowiązkach.
Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy podinsp. Tomasz Skoneczka podziękował wszystkim policjantom za trud codziennej służby. Gratulował awansów na wyższe stopnie służbowe. Swoje podziękowanie również złożył na ręce pracowników cywilnych.
Korzystając z obecności przedstawicieli lokalnego samorządu, władz powiatowych i miasta oraz władz gmin powiatu brodnickiego Komendant Skoneczka podziękował za pomoc i wsparcie w realizacji codziennych zadań brodnickiej jednostki i zrozumienie potrzeb lokalnej policji. Dzięki Burmistrzowi Brodnicy brodnicka komenda wzbogaciła się o namiot do działań sztabowych wraz z osprzętem.
W dalszej części uroczystości głos zabrali zaproszeni goście, którzy w swoich przemówieniach składali życzenia z okazji Święta Policji, a także wyrażali podziękowania dla policjantów pełniących służbę na terenie powiatu brodnickiego składając kwiaty i listy gratulacyjne na ręce Komendanta Powiatowego.

Lista policjantów KPP Brodnica mianowanych na wyższe stopnie służbowe:
Na stopień MŁODSZEGO INSPEKTOPRA POLICJI mianowany został:
podinsp. SKONECZKA Tomasz
podinsp. GRUGIEL Krzysztof

na stopień ASPIRANTA SZTABOWEGO POLICJI mianowany został:
st.asp. HYS Dariusz
st.asp. JASZEWSKI Dariusz
st.asp. NALIŃSKA Anna
st.asp. SKWIOT Anna
st.asp. WIŚNIEWSKI Marcin

na stopień ASPIRANTA POLICJI mianowany został:
mł.asp. KRAWITOWSKI Wojciech

przedterminowo na stopień ASPIRANTA POLICJI mianowany został:
mł.asp. LEWANDOWSKI Tomasz
mł.asp. TATKOWSKI Michał

na stopień MŁODSZEGO ASPIRANTA POLICJI mianowany został:
sierż.szt. ALEKSANDROWICZ Sylwia
sierż.szt. GŁĘBOCKI Michał
sierż.szt. KANIECKI Łukasz
sierż.szt. KRZEPICKI Marian

Na stopień SIERŻANTA SZTABOWEGO POLICJI mianowany został:
st.sierż. BORKOWSKI Mariusz
st.sierż. GRZYWACZ Łukasz
st.sierż. KRZEMIŃSKI Marcin
st.sierż. SADOWSKI Paweł

przedterminowo na stopień SIERŻANTA SZTABOWEGO POLICJI mianowany został:
st.sierż. ZAWADZKI Dawid

na stopień SIERŻANTA POLICJI mianowany został:
st.post. DULKA Damian
st.post. HENRICH Łukasz
st.post. KAMIŃSKI Jakub
st.post. KOWALSKI Łukasz
st.post. LEWANDOWSKI Daniel
st.post. OSTROWSKI Karol
st.post. WĘGRZYNOWSKI Karol

na stopień STARSZEGO POSTERUNKOWEGO POLICJI mianowany został:
post. KAMIŃSKA Daria
post. PRUSZEWICZ Karol
post. SKONIECZKA Kamila
post. STYPUŁKOWSKA Paulina
post. SZCZEPANIAK Jakub
post. SZRAMA Adam

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 14.07.2019, 23:21 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 699
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.