NOWOŚĆ - REKLAMY TEKSTOWE
GRATIS 10 tysięcy wyświetleń reklamy dla każdej nowo zarejestrowanej firmy. Zalety: emisja na wszystkich podstronach Brodnica.net, łatwa edycja w dowolnym czasie, statystyki, atrakcyjne ceny pakietów reklamowych i wiele innych. SPRAWDŹ NAS!

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Kierował mimo cofniętych uprawnień

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 28-letniemu brodniczaninowi, zatrzymanemu do kontroli drogowej przez brodnickich policjantów. Mężczyzna kierował samochodem, mimo decyzji o cofnięciu uprawnień.

Wczoraj (16.07.) policjanci ruchu drogowego, dokonując pomiaru prędkości pojazdów przemieszczających się ul. Sikorskiego w Brodnicy, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi, który wyprzedzał inne pojazdy przekraczając podwójną linie ciągłą. Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się, że kierowca nie stosuje się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze sprawdzili dane mężczyzny w policyjnej bazie danych, po czym na jaw wyszło, że 28-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyzna został poinformowany, że popełnił przestępstwo, za które odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 17.07.2019, 18:21 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 366
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Dowalić ile wlezie! Całkowicie nieodpowiedzialny quasiczłowiek.
Dodany 17.07.2019, 20:43 przez alojzy