baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zatrzymany dzień po dniu usłyszy kolejne zarzuty

Zatrzymany w miniony wtorek (16.07.) przez brodnickich policjantów 28-letni brodniczanin, który kierował samochodem mimo cofniętych uprawnień, niewiele się nauczył. W środę (17.07.) tego samego mężczyznę, za to samo przestępstwo zatrzymał patrol kryminalnych. Mężczyzna usłyszy kolejny zarzut kierowania pojazdem mimo cofniętych uprawnień, a także zarzut przestępstwa nie wykonania polecenia zatrzymania pojazdu do kontroli drogowej.
Wczoraj (17.07.) brodniccy kryminalni przemieszczając się ulicami centrum Brodnicy, przy ul. Jatki zauważyli audi za kierownicą którego siedział znany im osobiście 28-letni brodniczanin. Mężczyzna dzień wcześniej zatrzymany był przez patrol ruchu drogowego, gdyż popełnił przestępstwo kierowania pojazdem mimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Funkcjonariusze dali kierowcy znak do zatrzymania się, jednak ten zbagatelizował sygnał i przyspieszył uciekając ulicami centrum miasta. Funkcjonariusze jadąc za uciekającym pojazdem, za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbowali zatrzymać pojazd jednak 28-latek ignorował sygnały. Przy ul. Duży Rynek policjanci uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę. Funkcjonariusze zatrzymali 28-latka, a jego auto odholowali na parking strzeżony. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Dzisiaj (18.07.) usłyszy on kolejny zarzut kierowania pojazdem mimo cofniętych uprawnień, a także zarzut nie wykonania polecenia zatrzymania pojazdu do kontroli drogowej. Za te przestępstwa mieszkaniec Brodnicy może trafić za kratki nawet na 5 lat.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 18.07.2019, 12:26 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1225

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
IQ zatrzymanego na poziomie temperatury ciała . Brawo policja !
Dodany 19.07.2019, 14:33 przez jar
To dowód na to, jak "odstraszająco" działają dotychczasowe kary.
Dodany 18.07.2019, 18:32 przez Alina