baner Kredyty

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Poszukiwany listem gończym wpadł na przejściu dla pieszych

Najbliższe pół roku spędzi w zakładzie karnym 34-letni mężczyzna, który zatrzymany został wczoraj (17.07.) przez policjantów z Brodnicy. Mężczyzna "wpadł" po tym, jak zbagatelizował czerwone światło przy przejściu dla pieszych. Okazało się, że jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia.
Wczoraj (17.07.) policjanci ruchu drogowego przy ul. Podgórnej zauważyli mężczyznę, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i przeszedł na drugą stronę jezdni, gdy sygnalizator wskazywał czerwone światło. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali na wykroczenie popełnione przez pieszego i podjęli czynności wobec niego. Po wylegitymowaniu 34-letniego mężczyzny i sprawdzeniu jego danych w policyjnym systemie, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary 6 miesięcy więzienia. Policjanci zatrzymali 34-latka i przetransportowali do brodnickiej komendy skąd trafi do zakładu karnego. Mężczyzna zanim trafił do policyjnego aresztu, został ukarany mandatem karnym za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 18.07.2019, 13:53 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 618

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Brawo Policja!
Dodany 18.07.2019, 18:26 przez Jarek