baner Kredyty

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Gdzie jeszcze spędzić wakacyjny czas?

Część brodnickich instytucji zakończyła już wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywały się m.in. w Brodnickim Domu Kultury, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. W Muzeum zajęcia potrwają jeszcze do 26 lipca, ale na chwilę obecną nie ma już wolnych miejsc. Dla chętnych są jeszcze zapisy na zajęcia sportowe i półkolonie.

Zajęcia sportowe - piłka nożna
AKADEMIA PIŁKARSKA BKS Sparta Brodnica zaprasza wszystkich od 4 do 15 lat na darmowe treningi. Do końca lipca treningi odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 17.30-19.00 na stadionie OSiR. Wystarczy zabrać ze sobą strój sportowy. Więcej informacji pod nr tel. 692 381 603

Półkolonie w OOK
Zapraszamy chętnych w wieku 7-12 lat, mieszkające na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej w Brodnicy (ul. Witosa 12). Chęć udziału dzieci prosimy zgłaszać osobiście w Osiedlowym Ośrodku Kultury przez rodziców lub opiekunów. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia są bezpłatne. Odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00. Zaplanowane są jeszcze 2 turnusy:
II 22.07-2.08
III 5-16.08

- Bezpieczne wakacje

- Bezpieczne żniwa

- Nie porzucaj przyjaciela w wakacje

- Astrobazy na wakacje

fot. spotkanie podczas półkolonii z detektywem w OOK

Dodano/zmodyfikowano: 19.07.2019, 10:46 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 601

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
jeszcze połowa wakacji nie minęła a brodniccy funkcjonariusze od kultury zakończyli zajęcia wakacyjne dla dzieci i żaden z nich nie widzi kretynizmu w chwaleniu się taką informacją. Może czas przestać topić pieniądze publiczne w ogólnopolskich turniejach tanecznych i festiwalach teatralnych, w których biorą udział tylko ich uczestnicy i nikt z Brodnicy i zagonić urzędników aby za te pieniądze zajęli się przez całe wakacje brodnickimi dziećmi. Orliki też nieczynne. Wszak urzędnicy mają wakacje, dłuższe niż dzieci.
Dodany 20.07.2019, 11:23 przez filipek