ROBI NC+ Szkolenia

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Apel Burmistrza Jabłonowa Pomorskiego

Zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, którym zależy na utrzymaniu czystości i porządku. Nie bądźcie obojętni na chuliganów niszczących nasze wspólne mienie. Często wystarczy tylko jeden telefon, aby zapobiec dalszej dewastacji gminnego mienia, które służący nam wszystkim.
Proszę pamiętać, że wszelkie straty pokrywane są z naszych wspólnych miejsko-gminnych pieniędzy, z pieniędzy, które można byłoby przeznaczyć na inne potrzeby. Zwracam się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta i gminy o wspólne pilnowanie naszego mienia. Pokażmy wandalom, że nie mogą być bezkarni. Dlatego jeśli jesteśmy świadkami wandalizmu, poinformujmy o tym służby: Policję lub Urząd Miasta i Gminy w Jabłonowie Pomorskim. Z pewnością pomoże to zatrzymać falę aktów wandalizmu w naszym mieście i gminie i ukarać winnych dewastacji.

źródło: Urząd Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie

Dodano/zmodyfikowano: 24.07.2019, 00:12 , Komentarzy: 26, wyświetleń: 764

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Zabrakło ci słów, Jurku? Zadałam dwa proste pytania. Za trudne? I jeszcze jedno. Nie potrzebuję twoich pozdrowień. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Gdybyś miał klasę, to nie wyrażałbyś się tak skandalicznie o ludziach, których pewnie nawet nie znasz. PS Nie wiedziałam, że na drugie masz Stefan.
Dodany 07.08.2019, 21:23 przez Magda
same pisiory
Dodany 07.08.2019, 18:11 przez Stefan
Magdo, brak słów ................w Twoim kierunku i o Twoim myśleniu ,Pozdrawiam .
Dodany 07.08.2019, 11:22 przez Jurek
Jurku, niby nie masz zamiaru politykować ani plotkować, ale to robisz. Jest takie powiedzenie:"Zanim kogoś ocenisz, oceń samego siebie". Ludzi władzy z PO nie oceniasz??
Dodany 07.08.2019, 10:36 przez Magda
Szanowna Magdo , nie mam zamiaru politykować ,ani plotkować, każdy ma prawo oceniać to co widzi na tym świecie dobrego lub złego po swojemu , nie chcę się wypowiadać o Tobie, co do oceny PIS.To twoja sprawa, ale daje do myślenia .Pozdrawiam .
Dodany 05.08.2019, 18:05 przez Jurek
Jurku - twoja postawa zdumiewa. Każdy widzi co napisałeś. Nie dość, że oczerniasz niewinnych ludzi, to jeszcze bezczelnie zarzucasz mi nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Twoje przykłady z telewizji dotyczą ludzi z PISu. Zapomniałeś o "wzorcach moralności" z PO ? A co sądzisz o radnym miejskim opisanym w "Ziemi Michałowskiej" nr2(2009) w artykule "Do trzech razy sztuka" ??
Dodany 05.08.2019, 10:48 przez Magda
Szanowna Magdo , proszę jeden przykład , jeden z polityków, bije żonę, drugi bije się z policjantami , jeszcze inny lata samolotami z rodziną z podatnika pieniądze , mogę tak jeszcze wiele przykładów , popatrz w telewizor ,ja nie o Jabłonowie , proszę czytać z zrozumieniem .A czy to nie ludzie władzy .
Dodany 04.08.2019, 20:59 przez Jurek
Jurku - twoja wypowiedź jest kontynuacją wpisu rolnika (twego wpisu). Doprecyzowałeś,że stwierdzenie "Straszna trzoda w tym jabłonowie" dotyczy ludzi władzy w tym mieście. Piszesz, że to co " wyprawiają po za oczami społeczeństwa, to gorsze czasami od tego jak społeczeństwo wyraża się o ich wyczynach ". Postawiłeś poważny zarzut. Podaj konkrety. Twoje insynuacje, puste sugestie są karygodne. Kim trzeba być, żeby coś takiego pisać?? W świecie bez twarzy nie jesteś bezkarny.
Dodany 04.08.2019, 14:02 przez Magda
Do Robert. Poleciałeś o jeden level za wysoko! Masz przecież internet, TV, czytasz a wniosków nie potrafisz wyciągać ? To podstawowy warunek, żeby ocenić sytuację, mieć własny pogląd na podstawie tej właśnie wiedzy. To jest klucz do zrozumienia dlaczego PIS ma tylu zwolenników.
Dodany 03.08.2019, 13:15 przez czaban
CBR, "pan wójt" księdzem raczej chyba nie był. Na pewno był radnym rady miejskiej. W dostępnej w internecie gazetce "Ziemia Michałowska" nr2(2009) Wyd. Kujawy (art."Do trzech razy sztuka") opisano okoliczności w jakich został radnym miejskim. Zaś jakim był radnym można dowiedzieć się z dostępnego w internecie artykułu " Opozycja więcej mówi" w "Nowościach". Z artykułu można dowiedzieć się też, jakie miał hobby. Opisano sytuację w której na pytanie o hobby, A.Zalewski odpowiedział: "Jestem żonaty, mam dwójkę dzieci". Więc księdzem chyba nie był. Chociaż nie wiem ... . To hobby?
Dodany 29.07.2019, 13:34 przez Mateusz
Skoro wiesz , co ludzie władzy wyprawiają po za oczami społeczeństwa, to znaczy, że jesteś u władzy. Ja takiej wiedzy nie mam.
Dodany 28.07.2019, 21:37 przez Robert
Robert, częściowo masz rację, ja nie pochwalam chamstwa , lecz co ludzie władzy wyprawiają po za oczami społeczeństwa ,to gorsze czasami od tego jak społeczeństwo wyraża się o ich wyczynach.Pozdrawiam .
Dodany 28.07.2019, 19:33 przez Jurek
rolniku - ale się dowartościowałeś. Odór chlewu rozlał się po całym forum. Jesteś pewnie z siebie dumny jak paw. Dwie te same obelgi wpisane raz po raz. A co tam, jesteś anonimowy. Obrażasz ludzi nie wiadomo czemu. Powiedz im to prosto w oczy, z odkrytą przyłbicą. Oczywiście tego nie zrobisz. Takie wpisy robią tchórze, osoby zakompleksione o wypaczonej osobowości.
Dodany 28.07.2019, 16:23 przez Robert
D, nie wołaj fuj, jak capisz to się umyj.
Dodany 28.07.2019, 15:30 przez zyx
Dlaczego nie cieszycie się z anonimowych skrzynek? W oczy was nie chwalą to może do skrzynki! Cieszcie się! No, chyba że macie wiele na sumieniu albo brak wam wiary w prawość współobywateli i braci w wierze. W obu przypadkach – fuj!
Dodany 26.07.2019, 18:55 przez : D
Sławku , kiedyś milicja przebierała się za księży ,słuchali spowiedzi,i było wszystko wiadomo ,największa wykrywalność za co otrzymywali premia , teraz ktoś wymyślił skrzynki, no a pan wójt to podłapał ,chyba że kiedyś był księdzem, to ta nowość mu nie będzie przydatna , obawiam się że za jakiś czas wierni będą spowiadać się pisemnie do skrzynki .
Dodany 26.07.2019, 17:32 przez CBR
Straszna trzoda w tym jabłonowie
Dodany 26.07.2019, 13:36 przez rolnik
Straszna trzoda w tym jabłonowie
Dodany 26.07.2019, 13:36 przez rolnik
Ale anonimowe (może krzywdzące) gwiazdki w Internecie oceniające pracę lekarzy, sklepy, warsztaty itp. można oddawać? Policja też sprawdza tropy przestępstw podawane anonimowo. Anonimy, w których podane są sprawdzalne elementy, sprawdza się.
Dodany 26.07.2019, 12:12 przez wa
@buhaha, ciekawe gdzie donoszą anonimowo w gminie Brodnica, pewnie do wójta. O nim też może trafić się ankieta.
Dodany 26.07.2019, 07:48 przez Kamil
podatniku - masz pomysły (anonimowa skrzynka) niczym wójt gminy Brodnica. Wójt Zalewski jak tylko objął urząd wprowadził anonimową ankietę dotyczącą etyki pracowników. Do czego ją wykorzysta? Jaką wartość ma anonim? Przecież, będąc anonimowym, ktoś może bezkarnie oszkalować jakiegoś pracownika, podważyć jego kompetencje, ośmieszyć etc. Miejscem właściwym dla anonimu jest kosz na śmieci.
Dodany 26.07.2019, 07:04 przez sławek
Do buhaha – nie do sekretarza, a do skrzynki listowej na urzędzie. Ale możesz też podać swoje konto aby obciążać ciebie „równiachu” kosztami reperacji i po problemie.
Dodany 25.07.2019, 22:50 przez 99
Trza będzie donosić anonimowo pewnie do sekretarza ... pierwszego
Dodany 25.07.2019, 09:39 przez buhaha
Obaj poprzednicy mają pełną rację. Intencje burmistrza Jabłonowa dobre, pomyśl panie Burmistrzu teraz, po przeczytaniu tych głosów, o praktycznej realizacji (anonimowa skrzynka?)
Dodany 24.07.2019, 21:51 przez podatnik
Do ppp masz rację, jeżeli jesteś zwolennikime pISu to masz oczywistą rację. Kogoś pogieło, panie burmistrzu, jeżeli nie ma pan pomysłu w jaki sposób WYMUSIĆ pewne NOWE !!! zachowania mieszkańców to pan kłamał przy wyborach. Za to pan bierze szmal, to jest pana obwiązek, żeby zapanować nad sytuacją. Na pocieszenie powiem panu, ze wójt gminy Brodnica tego problemu nawet nie dostrzega.
Dodany 24.07.2019, 13:20 przez darek
Jeden telefon, a potem ciąganie się po sądach jako świadek? Ludzie nie są ślepi, ale z anonimowością u nas jest źle. Prawo nie chroni takich osób. Szybciej wandali i bandytów.
Dodany 24.07.2019, 08:44 przez ppp