baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Zapisz się na rajd w Brodnicy i odbierz bezpłatny pakiet startowy

W sobotę 24 sierpnia o godz. 11.00, w ramach akcji KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY 2019, zapraszamy do Brodnicy. Start rajdu jak zawsze ze Starej Plaży na Niskim Brodnie. Trasa rajdu będzie wiodła malowniczymi terenami Brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Każdy uczestnik rajdów otrzyma bezpłatny pakiet startowy w skład którego wejdzie numer startowy i butelka 0,5 l wody mineralnej, dla pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników do pakietu dołączone będą pamiątkowe skarpetki lub koszulki i talon na posiłek regeneracyjny.

Na mecie rajdu, na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale akcji Kujawsko – Pomorskie 2019.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w sobotę 24 sierpnia od godziny 9.00 do 11.00.

Organizatorem rajdu jest Województwo Kujawsko – Pomorskie oraz Brodnicki Park Krajobrazowy. Za pomoc w organizacji rajdu dziękujemy Urzędowi Miasta w Brodnicy.

Formularz zapisowy znajduje się na stronie www.kujawsko-pomorskienarowery.pl.

materiał nadesłany

Dodano/zmodyfikowano: 22.08.2019, 10:43 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1328

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Gdzie mogę czekać na przejazd zawodniów, w Brodnicy jest dużo malowniczych miejsc.
Dodany 31.07.2019, 09:52 przez jl