baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Kiedy ciągle dzwonią te same numery...

Codziennie korzystamy z telefonu. Wiele osób ma nasze numery w bazie, znalazło je w Internecie, dostało od kogoś. Nie wszystkie numery znamy, nie wszystkie zapisane są w pamięci naszego telefonu. W takiej sytuacji najlepiej jest ten numer po prostu sprawdzić w specjalnej bazie. A takich baz w Internecie jest bardzo dużo - nie trzeba nawet przesadnie długo szukać. Czy jednak warto bawić się w to całe sprawdzanie kto dzwonił? Odpowiedź jest prosta i niezmienna - tak. Jeśli zaczniemy odbierać telefony jeden po drugim, jak leci, to prawdopodobnie szybko narobimy sobie biedy. Czasami nawet dosłownie...

Dzwoni, dzwoni i dzwoni...


Codziennie nasz telefon rozdzwania się kilkadziesiąt razy. I to jest absolutnie minimum. Inni tych połączeń odbierają nawet kilkaset w ciągu doby. Ciężko mieć zapisane wszystkie numery telefonów - szczególnie jeśli ten sam numer jest prywatny i służbowy. Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, że odbieranie wszystkich połączeń jak leci, nie skończy się dla nas pomyślnie. Fałszerze czuwają i jednym z ulubionych ich sposobów na pozyskanie, w sposób nieuczciwy, pieniędzy to zrobienie tego w "białych rękawiczkach". Najzwyklejszym połączeniem z numeru, który mają w swoim posiadaniu. Po prostu dzwonią do nas, a następnie czekają aż odbierzemy. Kiedy się tak staje - bardzo szybko otrzymują dostęp do tego, co jest dla nich ważne, czyli do naszych danych osobowych, które mogą wykorzystać dla swoich celów. Jeśli jednak nie odbierzemy - nic straconego. Na pewno oddzwonicie, większość osób tak robi. Dzięki temu mogą was naciągnąć na tak wysoki rachunek, na jaki mają ochotę. Dlatego właśnie zawsze przestrzegamy wszystkich, aby nie odbierali telefonów jak leci, ale żeby je sprawdzali.


Czy to sprawdzanie numerów to trudna sprawa?


Absolutnie nie. Wystarczy mieć dobrą stronę, która na to pozwala. To może być ta, którą ktoś wam polecił albo taka, którą znajdziecie sami. Wystarczy wpisać określone frazy w wyszukiwarkę - "kto dzwonił" albo "czyj to numer", a z pewnością Google nie zawiedzie i wyświetli nam bardzo dużo wyników, z których będziemy mogli skorzystać. Z naszej strony jednak możemy wam coś polecić. Dla nas niezawodną stroną jest https://pinbook.pl/ktodzwonil, gdzie w prosty sposób, w jednej z największych baz można sprawdzić sobie podany numer.


Jak to przebiega? Ano tak, że wpisujemy w określone miejsce numer, który do nas dzwonił, a następnie przeszukujemy bazę. Naszym oczom ukazuje się podstrona, która dedykowana jest temu ciągowi cyfr. Możemy zobaczyć jak inni ludzie oceniali podany numer, jakie dodawali komentarz i właśnie na tej podstawie zadecydować czy numer jest pozytywny, negatywny czy neutralny. Pamiętajcie żeby zostawiać komentarze pod tymi numerami, z którymi mieliście doświadczenia. Ot, żeby ułatwić innym korzystanie z serwisu! Proste, prawda? A potrafi oszczędzić wiele nerwów i stresu.źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 01.08.2019, 16:40 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 952

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
jak nie wyświetla się kto dzwoni i nie mam go w swoim spisie to go odrzucam i wpisuję go do telefonu na "czarną listę".Nie ważne czy dzwonił prezydent, papież, czy ktokolwiek.
Dodany 06.08.2019, 21:27 przez jojo