baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Robert Korzeniowski poprowadzi trening dla brodnickiej młodzieży

Od 5 do 11 sierpnia br. w Brodnicy swoje zgrupowanie treningowe dla dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat organizować będzie klub lekkoatletyczny Roberta Korzeniowskiego RK Athletics. Brodnica na zgrupowanie została nie bez powodu. Oprócz tego, że na terenie miasta znajduje się w pełni wyposażony profesjonalny Stadion Lekkoatletyczny, Robert Korzeniowski zna i dobrze wspomina nasze miasto. Oprócz tego młodzież w niedzielę 11 sierpnia bezpośrednio po zgrupowaniu wyruszy do Bydgoszczy na Drużynowe Mistrzostwa Europy, by tam, wspierając Biało-Czerwonych uczyć się kibicowskiego fair play oraz pogłębiać swoją wiedzę na temat Lekkiej Atletyki.
Niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniem dla młodych sportowców z Brodnicy będzie trening i spotkanie z mistrzem lekkiej atletyki. Sportowe spotkanie z Robertem Korzeniowskim odbędzie się 10 sierpnia od godziny 10.00 do godziny 11.30 na stadionie miejskim w Brodnicy. Wszystkich młodych sportowców serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 05.08.2019, 13:16 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 716

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Czy prywatne kwestie liczą się na takim spotkaniu z dziećmi ?
Dodany 06.08.2019, 09:08 przez kuf