baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Działania zespołu Speed na terenie powiatu

Policjanci z zespołu "Speed" z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przeprowadzili działania na terenie powiatu brodnickiego. Ich celem było ujawnianie i eliminowanie kierujących, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego.
W minioną sobotę (03.08) na terenie powiatu brodnickiego policjanci z grupy "Speed" prowadzili wzmożone kontrole mające na celu eliminowanie kierujących, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego. Na drogach naszego powiatu pojawiły się dwa nieoznakowane radiowozy z videorejestratorami. Mundurowi reagowali na wszelkiego rodzaju przypadki łamania prawa na drodze, zarówno przekraczania prędkości, jak i inne niebezpieczne manewry. W efekcie funkcjonariusze ujawnili 19 wykroczeń. Wypisali 13 mandatów karnych. Mundurowi zatrzymali 3 prawa jazdy w tym za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym oraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Działania z udziałem pojazdów zespołu "Speed" będą powtarzane. Policjanci będą mieli "na oku" w szczególności te miejsca, w których najczęściej dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 05.08.2019, 14:35 , Komentarzy: 5, wyświetleń: 980

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Woow nie bardzo wierzę, że przechodzisz TYLKO po pasach. Narobili się chłopaki a efekty są powalające, chociaż może woleli by ciąć konfeti. Teraz czekamy na grupę "Super Speed", która również będzie kontrolowała lokalne VIPy ich RODZINY a nie tylko tych, którym można łatwo dowalić. Prawo obowiązuje wszystkich, no może poza kilkoma wyjątkami.
Dodany 10.08.2019, 13:29 przez edek
filipek.. raczej pieszych przełażących wszędzie, tylko nie po pasach i wpadających na jezdnie nie patrząc nawet, czy coś nadjeżdża.
Dodany 07.08.2019, 11:14 przez woow
powozili się dwiema beemami po powiecie i tylko 19 mandatów. Ustawcie jednego stójkowego na brodnickim rynku i jednego dnia wlepi dziesięć razy tyle mandatów za złe parkowanie i rozjeżdżanie pieszych na pasach.
Dodany 06.08.2019, 15:56 przez filipek
To bardzo ważne, żeby polskie drogi były bezpieczne. Proszę o szczególne objęcie opieką drogi do Nowego Miasta Lubawskiego.
Dodany 05.08.2019, 22:58 przez Mama
Brawo!
Dodany 05.08.2019, 15:38 przez Andrzej