Dekada

baner Pierigarnia_2019

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Dlaczego wybieramy pożyczki online?

Polacy chętnie korzystają z zewnętrznego wsparcia finansowego. Szczególnie upodobali sobie pożyczki internetowe, dzięki którym można zrealizować dowolny cel. Sprawdź, z czego wynika popularność tego rodzaju formy finansowania.

Jak wynika z danych Biura Informacji Kredytowej (BIK), nawet co drugi rodak ma na swoim koncie jakąkolwiek pożyczkę. Chociaż sporą popularnością cieszą się kredyty bankowe, z roku na rok przybywa zainteresowanych pożyczkami pozabankowymi. Jest to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści.

Bez wychodzenia z domu

Aby ubiegać się o pożyczkę, wcale nie trzeba wychodzić z domu. Wszystkie formalności można dopełnić przez Internet, co oznacza sporą oszczędność czasu.

Wniosek o pożyczkę można złożyć w dowolnym momencie – gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Nie jesteś więc uzależniony od godzin pracy – tak jak w przypadku stacjonarnej placówki.

Minimum formalności

Formalności związane z ubieganiem się o pożyczkę internetową są zredukowane do minimum. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń od pracodawcy potwierdzających wysokość osiąganych dochodów.

W większości przypadków formalności ograniczają się wyłącznie do wykonania przelewu weryfikacyjnego. Warto jednak podkreślić, że w niektórych sytuacjach pożyczkodawca może dodatkowo poprosić o dostarczenie oświadczenia o wysokości zarobków itp.

Szybka decyzja pożyczkowa

Uproszczone procedury oznaczają szybką decyzję pożyczkową. Często firma pozabankowa informuje o tym czy przyznała wsparcie finansowe w ciągu minut od złożenia wniosku.

Szybka wypłata pieniędzy

Czasami mija tylko 15 minut od wydania decyzji pożyczkowej do wypłaty pieniędzy. To świetne rozwiązanie dla osób, które środków potrzebują "na już". Dzięki szybkim pożyczkom mogą zrealizować finansowy cel właściwie od razu.

Pieniądze nawet w weekendy

O pożyczki online można ubiegać się nie tylko w dni powszednie, ale również w weekendy. W soboty i niedziele działa większość firm pozabankowych, co oznacza rozpatrywanie wniosków właściwie przez 7 dni w tygodniu.

Jeśli po pożyczkę zgłosić się z samego rana w sobotę lub niedzielę, jeszcze tego samego dnia otrzymasz pieniądze.

Jak wybrać dobrą pożyczkę online?

Pożyczki internetowe mają wiele zalet – to nie ulega wątpliwości. Aby jednak decyzja o finansowaniu była słuszna, warto odpowiednio podejść do wyboru pożyczkodawcy.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię chwilówki, czy pożyczki ratalne na sowafinansowa.pl, weź pod uwagę takie czynniki jak:

  • RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania informuje nie tylko o odsetkach (jak w przypadku oprocentowania),ale również kosztach pozaodsetkowych,

  • maksymalną kwota pożyczki,

  • okres finansowania.

Warto także wziąć pod uwagę renomę firmy pozabankowej. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów, należy korzystać z oferty sprawdzonych pożyczkodawców. To gwarancja bezpieczeństwa świadczonych usług.źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 07.08.2019, 12:41 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 239

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
" Pożyczki online " - źle kojarząsię - wielu pożczkodawców ma drakońskie wrunki obliczone na słabą sprawność psychiczną pożyczkobiorcy .
Dodany 07.08.2019, 23:06 przez ala
Jeszcze zapomnieliście dodać ważna kwestię, człowiek zostaje bez butów.
Dodany 07.08.2019, 12:46 przez Brodnica razem