BRZOZY

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijany 17-latek za kierownicą mercedesa

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 17-letniemu mieszkańcowi powiatu grudziądzkiego, który został zatrzymany przez policjantów z Jabłonowa Pomorskiego. Nastolatek bez uprawnień, kierował samochodem mając prawie 1,2 promila alkoholu w organizmie.
Do zdarzenia doszło 18 sierpnia, kilka minut po godz. 23.00. policjanci z Jabłonowa Pomorskiego, patrolując ulice miasta, zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa. Za kierownicą auta siedział 17-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze poddali młodego chłopaka badaniu alkotestem, po czym okazało się, że chłopak jest nietrzeźwy. W organizmie miał prawie 1,2 promila. Chłopak został zatrzymany i przetransportowany do miejscowego posterunku, gdzie po niezbędnych czynnościach został przekazany pod opiekę bratu. Nastolatek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 20.08.2019, 09:47 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 579
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
I w każdym takim wypadku gdzie za kierownicą siedzi pijany kierowca (nieważne czy nieletni czy pełnoletni) powinno się konfiskować samochód na rzecz poszkodowanych ludzi czy ich rodzin przez takich Id@@@ów.
Dodany 20.08.2019, 15:30 przez sled

JEDEN PROCENT PODATKU DLA ORGANIZACJI I OSÓB PRYWATNYCH Z NASZEGO REGIONU