baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Brodniccy policjanci poszukują 21-letniego Mateusza Bogackiego

W niedzielę 11 sierpnia 2019 roku w Brodnicy, zaginął 21-letni Mateusz Bogacki. 21-latek wyszedł ok. godz. 12.00 z miejsca zamieszkania swojej partnerki, przy ul. Przykop. Mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: 185 cm wzrostu, sylwetka sportowa, umięśniona, włosy krótkie ciemne, nos prosty, uszy normalne przylegające.
Znaki szczególne: tatuaże na przedramionach prawej i lewej ręki, owalnego kształtu
Ubrany był: w białą koszulkę na krótki rękaw, koszulę na długi rękaw w czarno-białą kratę, spodnie długie jeans koloru szarego, buty sportowe czarno-niebieskie. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

Wszystkie osoby, które widziały, w którym kierunku oddalił się Mateusz Bogacki, jak również te osoby, które znają miejsce pobytu 21-latka, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerami tel. 112 lub 997.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 21.08.2019, 10:45 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 4341

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Dziwne podejście redakcji. Same wypadki na drogach. Można odnieść wrażenie, że nic innego w mieście się nie dzieje. Może by wysłać reporterów na miasto i niech zobaczą ile ciekawych i pozytywnych rzeczy się dzieje. To co się zbliża trzeba nagłośnić gdzie i kiedy. A to co ostatnio było, można zrelacjonować. Trochę więcej ambicji w pracy.
Dodany 21.08.2019, 23:44 przez czytelnik