baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Brodnicka policjantka wspólnie z Robertem Korzeniowskim o bezpieczeństwie w sporcie i na drodze

W minionym tygodniu brodnicka policjantka wspólnie z czterokrotnym mistrzem olimpijskim, polskim lekkoatletą Robertem Korzeniowskim, spotkała się z grupą młodych brodnickich sportowców, aby porozmawiać o bezpieczeństwie w sporcie i na drodze.
W minionym tygodniu, brodnicka policjantka mł.asp. Sylwia Aleksandrowicz oraz czterokrotny mistrz olimpijski, polski lekkoatleta Robert Korzeniowski w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy podczas otwartego treningu z mistrzem, przeprowadzili z młodymi sportowcami pogadankę na temat bezpiecznego sportu. Podczas spotkania poinformowano dzieci i młodzież, jak należy zachowywać się podczas uprawiania sportu aby być bezpiecznym i nie doszło do nieszczęśliwych wypadków. Funkcjonariuszka wspólnie ze specjalnym gościem przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze i obowiązku bycia widocznym poza terenem zabudowanym.
Uczestnicy spotkania otrzymali w prezencie kamizelki oraz opaski odblaskowe sponsorowane przez Starostwo Powiatowe w Brodnicy, które w znacznym stopniu przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na drodze.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 21.08.2019, 10:45 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 329

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.