baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Pijany kierowca wiózł trzeźwą pasażerkę, która posiadała prawo jazdy

Zupełnym brakiem rozsądku wykazał się 39-letni kierowca opla astry, zatrzymany wczoraj (21.08.) przez brodnickich policjantów. Mężczyzna mając ponad promil alkoholu w organizmie, kierował samochodem, wioząc trzeźwą pasażerkę posiadającą prawo jazdy.
Wczoraj (21.08.) brodniccy policjanci pełniąc służbę na terenie miasta, około godz. 13.00 przy ul. Świerkowej w Brodnicy, zatrzymali do kontroli drogowej opla astrę. W trakcie kontroli, funkcjonariusze poddali 39-letniego kierowcę badaniu alkotestem. Jak się okazało, mieszkaniec Brodnicy miał promil alkoholu w organizmie. Najdziwniejsze w tym zdarzeniu jest to, że obok w pojeździe siedziała trzeźwa pasażerka posiadająca uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany, a pojazdem zaopiekowała się podróżująca z nim pasażerka. Mundurowi zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami 39-latkowi i zwolnili do miejsca zamieszkania. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 22.08.2019, 12:15 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1699

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ale o co chodzi ? Co tu dziwnego ? Że kobita siedziała ? Dziwne chyba jest to że mimo kontroli policji kierowcy piją wódkę i kierują.
Dodany 23.08.2019, 12:05 przez paulina
toż to byłaby ujma na jego męskim ego gdyby baba miała prowadzić a on z boku siedzieć. Mogę się założyć, że chłop też na motorze jeździ, taka sama prymitywna mentalność.
Dodany 22.08.2019, 14:38 przez filipek