baner Baner

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Brodnica Cup 2019

Już po raz czwarty w Brodnicy odbywać się będzie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Brodnicy "Brodnica Cup 2019". Turniej powstał z myślą o dzieciach z rocznika 2011 i młodszych. Tegoroczna edycja trwać będzie dwa dni. Rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy. Na głównej płycie boiska brodnickiego stadionu zagrają 22 zespoły zaproszone przez Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica. W naszym mieście będzie można zobaczyć drużyny z 7 województw oraz 1 zespół z Rosji. Po raz kolejny swoje umiejętności zaprezentują chłopcy z topowych akademii w Polsce: Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Wisła Płock. UKS GOL Brodnica w tym roku wystawia 4 ekipy, które powalczą o jak najwyższe cele.
Sobotnie rozgrywki (24.08.2019 r.) będą się toczyć w 2 grupach od godziny 10.00 do godziny 17.30. Następnie w niedzielę (25.08.2019 r.) utworzone zostaną 3 grupy finałowe (Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa), które wyłonią zwycięzców. Zakończenie Turnieju planowane jest na godzinę 14.30 w niedzielę. Nie zabraknie również atrakcji dla mieszkańców Brodnicy oraz rodzin młodych zawodników. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.brodnicacup.pl
Turniej dofinansowany jest ze środków finansowych Urzędu Miejskiego w Brodnicy. Organizatorem Turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica, a Partnerami Urząd Miejski w Brodnicy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brodnicy.
Młodym sportowcom życzymy powodzenia, a wszystkich zachęcamy do kibicowania.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 22.08.2019, 13:09 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 495

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.